Willa Pod Różą

dc94b9cc9a0f275e51fe00ce2d4aa20a.jpg
Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Serdecznie polecam
dodano przez: turyści z Koszalina:)
Witam, osobiście bardzo serdecznie polecam ośrodek.W środku jest bardzo miło i przytulnie,a zdjęcia pokazane na stronie przedstawiają prawdziwy wygląd pokojów.W dodatku gospodarze to bardzo sympatyczni ludzie:) Jest niedrogo i bardzo miło.Gorąco polecam!

Sochaczew poleca:-)
dodano przez: monika
WŁAŚNIE WRÓCILIŚMY Z WILLI POD RÓŻĄ. JESTEŚMY ZACHWYCENI. POLECAMY TEN OBIEKT. AGNIESZKA I BARTEK TO MILI, UCZYNNI I SYMPATYCZNI LUDZIE. ICH CÓRECZKA TO ANIOŁEK. BARTEK JEST NAJLEPSZYM INSTRUKTOREM NARCIARSKIM!!!!! NIESTETY NASZ POBYT BYŁ KRÓTSZY NIŻ PLANOWALIŚMY ALE NA PEWNO WRÓCIMY. NASZYM DOROSŁYM DZIECIOM TEŻ SIĘ U NICH PODOBAŁO A MŁODSZE OSZALAŁY NA PUNKCIE ICH PSA:-) POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY:-)

Polecamy :)
dodano przez: Małżeństwo z dziećmi i pieskiem
Witam, osobiście bardzo polecamy wille pod róża. W ośrodku jest miło i przytulnie. Mieszkanie jest zadbane oraz urządzane w bardzo dobrym guście! Właścicielka przyjęła nas ciepło i serdecznie, co świadczy o tym, że jest naprawdę miłą oraz sympatyczną osoba. Córeczka właścicieli jest również miłym dzieckiem chętnym na nowe znajomości, bardzo szybko nawiązała kontakt z córkami. Serdecznie dziękujemy jeszcze raz za tak mile spędzony czas, żałujemy tylko, że nie mogliśmy zostać dłużej. Mam nadzieję że w następnym roku też się zobaczymy. PozdrawiamyCopyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę